.

האם את רוצה להספיק יותר ויותר - בלי לחץ ובלי מתח? 

 "להיות בזמן" - התכנית הזו נועדה לעזור לך להשיג את המטרות שלך 

מה התכנית נותנת לך? 

  1. הפעם זה טיפול שורש ולא כיבוי שריפות. זה לא "איך להתמודד עם לחץ ומתח ואיך לשרוד בעומס" - למרות שגם הנושאים הללו נמצאים שם- אלא "איך לתכנן טוב ואיך לבנות תשתית של חיים בצורה שיש לנו יכולת להגיב לשינויים ממקום רגוע ובטוח".  התכנון אינו מכניס אותך למסגרת כובלת אלא בונה לך את היכולת להגיב כאשר הדברים משתנים. 
  2. התכנית הזו ניתנת לך עם ליווי אישי צמוד שלי ואני לא יכולה להבטיח את זה למכירות הבאות ולתמיד. הפעם תהיה התיחסות לנתונים הספציפיים שלך - ואני אגיב לך במייל כשאת מציבה מטרות, מתכננת וחושבת מה הדבר הבא לעשות כדי לנהל את הזמן שלך. 
  3. את דחיינית ואולי לא תגיעי לראות את הסירטונים? מיילים מגיעים אליך ומזכירים לך שאת בתוך התהליך, כדי שלא יתמוסס. 
  4. אני יודעת שקשה לפנות זמן כדי להקשיב להרצאה. לכן ההסרטות מאד ממוקדות. לא כמו הרצאה שלימה שבה יש שעה וחצי ואת צריכה אחר כך להחליט ממה להתחיל ומה מתאים לך מכל הזה וחלק את שוכחת. פה כל הסרטה היא על נושא אחד, ממוקד, ברור, עם הנעה לפעולה ושיעורי בית וגם חומר כתוב, ותרגילים וטבלאות. ככה שאת יוצאת ממש עם הצעד הבא בתכנית. 
  5. יש לך את החומר לראות שוב ושוב. 
  6. הרווחים שלך הם חיסכון כספי, פחות דברים נעשים בעלויות גבוהות בגלל הרגע האחרון, הילדים יכולים לעזור לך וזה גם חוסך כסף וגם חינוכי. האוירה בבית משתנה לגמרי. 

סירטון תכנון  מתוך התכנית "להיות בזמן" 

onclick="javascript:_gaq.push(['_trackEvent','outbound-article','http://vid.yaelzals.co.il/streamer.php?name=/manage_time/1aruchot.mp4']);">http://vid.yaelzals.co.il/streamer.php?name=/manage_time/1aruchot.mp4

נכון שזמן זה כסף? לכן "להיות בזמן" עם ליווי אישי חוסכת לך הרבה הרבה כסף!! 

בחג הייתי אצל ההורים, התארחו אצלינו קרובי משפחה - לא יכולתי שלא לספר לכולם על התכנית שעברתי בקיץ. תודה לך!! 

סיון 

[הפרטים אצלי, אם את רוצה לשוחח עם סיוון ולשמוע ממנה - ומבוגרות אחרות של התכנית - כתבי לי] 

תשובות לשאלות נפצות שאתן שאלתן את יסכה ואת אושרת בטלפונים: 

עודדו פניה פניה באמצעות המייל אם לא מוצאים את תשובה כאן

אני לא כזו שיכולה להתנהל עם תכנית כובלת מראש. אני ספונטנית, לא יכולה שיגידו לי מה לעשות מתי.

אם את עוקבת אחרי התכנים שלי, את רואה שגם אני כזו, יצירתית וספונטנית ומאד לא אוהבת להיכנס למשבצת. התכנית היא בכלל לא להכניס אותך למשבצת אלא לבנות בסיס שעליו יהיהי אפשר להניח את כל הדברים. לבנות הרגלים שיחסכו לך עבודה. 

החיים שלי לא צפויים בגלל זו וזה.. ולכן חבל על המאמץ

להפך, מי שיש לה חיים לא צפויים, צריכה להיערך יותר לכל אפשרות. מי שהתנאים שלה נוחים וצפויים, יכולה להרשות לעצמה לאלתר. לא את!!

אני לא חושבת שאתמיד

נכון, יש גם מי שתמיד מאחרות לקורסים שהן נרשמות אליהם ולא באות. אבל דווקא כן יש הזדמנות טובה, כי יעל יכולה לחזור אליך לראות שפספסת ולחזק אותך להמשיך. גם המיילים וגם הליווי היאשי וגם העובדה שאת יכולה לקטוע את קורס ולחזור אליו כול אלו נבנו בדיוק בשביל דחייניות. 

"הקורס יקר לי!"

וגם לבלגן ולחוסר ההתארגנות ששוררים היום בבית שלכם - יש עלויות. יש עלויות לרגע האחרון,"תקני העיקר שיהיה, יעלה כמה שיעלה".... 

במשך הקורס תראי שהעזרה שתקבלי מהילדים תעבוד - וזה כשלעצמו חיסכון עצום! 

את תגלי שיש לך יותר זמן לעבוד - וההכנסה שלך גדלה. 

היעילות שלך תעזור לך להספיק יותר, ולהרוויח יותר - גם בבית וגם בעבודה, ובמיוחד אם יש לך עסק עצמאי או שאת מאלו שמביאות עבודה הבייתה.

אם קשה לך לשלם את הכל בבת אחת - יש עד 7 תשלומים.

 

ויש גם אפשרות לנקודות גמול - שבתוניות, שימו לב.

להרשמה, לקבלת פרטים נוספים, לשאלות נוספות, התקשרי: 0527634791 

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.